КМДА Київська міська державна адміністрація


МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ, ПАСИНКАМ, ПАДЧЕРКАМ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) КИЯН-УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦЇІ

Підстава

Рішення Київської міської ради від 9 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей».

Хто має право

Щомісячна адресна матеріальна допомога надається неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам із сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції (далі - щомісячна адресна матеріальна допомога).

Виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги припиняється з моменту досягнення дітьми 18-річного віку.

У разі їх навчання за денною формою навчання у вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладах виплата щомісячної адресної матеріальної допомоги продовжується до закінчення навчання в цих навчальних закладах, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.

Необхідні документи

Щомісячна адресна матеріальна допомога надається на підставі заяви одного з батьків або особи, що їх замінює, до якої додаються:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • копія свідоцтва про народження дитини, пасинка, падчерки;
  • копія документа, що посвідчує усиновлення.

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) додає до поданих документів інформацію про наявність неповнолітньої дитини (пасинка, падчерки) у Реєстрі киян - учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції.

Документи подаються також в оригіналах для звірки з копіями.

Розмір

Розмір матеріальної допомоги визначається щорічно розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за поданням Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2017 – 2019 роки: 3 000 грн.

Уповноважений орган

Департамент соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат за адресою проспект Комарова, 7, каб. 116, телефон для довідок: (044) 408 74 44

Дізнатись більше про виплати чи отримати консультацію з інших питань можна, звернувшись до:

  • Центру допомоги учасників АТО за адресою: вул. Хрещатик, 36, каб.115, телефон для довідок (044) 202 76 93, (067) 242 37 18;
  • Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат за адресою: проспект Комарова, 7, каб. 116, телефон для довідок: (044) 408 74 44.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.