КМДА Київська міська державна адміністрація


Ничвидюк Валентин Миколайович ,Якудза

02.09.1989р., Чернігівська обл.., Коропський р-н. с. Черешеньки

У ніч з 7 на 8 листопада 2017 року. Луганська обл., Новоайдарський р-н, с. Кримське

Старший лейтенант

Командир 2 взводу

1 рота 15 Окремого механізованого піхотного батальйону  58 Окремої мотопіхотної бригади

На виконання наказу командування батальйону щодо затримки розвідувально-диверсійної  групи незаконних військових формувань сепаратистів ЛНР був назначений старшим зведеного розвідувального загону 15 Окремого механізованого піхотного батальйону. Під час проведення операції, у ніч з 7 на 8 листопада 2017 року,  відбулась перестрілка із сепаратистами в результаті чого старший лейтенант Ничвидюк В.М.  загинув від зриву міни під час обстрілу зведеного  розвідувального загону з гранатометів  та мінометів у «Сірій зоні» біля опорного пункту сепаратистів «Водокачка» неподалік села Кримське Новоайдарівського району Луганської області.   

Сумська обл., м. Конотоп

Орден «За мужність» ІІІ ступеня;                                               Почесна відзнака командира 58 ОМПБ «За вірність присязі; Медаль Київської міської ради «Честь. Слава. Держава»; Почесний громадянин міста Конотопа.

У 2006 році закінчив Конотопську ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумської області. З серпня 2006 року проживав у місті Києві. У 2010 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ, спеціаліст юрист. Проходив службу в спецпідрозділі внутрішніх військ «Барс». Звільнений зі служби у 2012 році за станом здоров’я (бронхіальна астма). З березня 2013 року по січень 2017 року працював юристом, головним спеціалістом та заступником начальника департаменту по стягненню заборгованості по кредитах рухомого майна  Колекторської компанії «Вердикт». З початком війни на Сході, неодноразово звертався до Дарницького військового комісаріату про його мобілізацію у Збройні сили України. У січні 2017 року правдами та не правдами пройшов медичну комісії і із січня по листопад 2017 року проходив службу в Збройних силах України за контрактом. На передовій був з 2 липня 2017 року старшим на військовій позиції «Конго». Одружений, залишилась сиротою його  донька Єва. Його сім’я проживає в м. Києві. 

Зі слів його військових побратимів, Валентин мав офіцерську честь, був відважним і справедливим. Таким його заповнили і в його рідній школі.                                        12 жовтня 2018 року на території Конотопської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку випускнику школи старшому лейтенанту Ничвидюку В.М. «Герої не вмирають». В приміщені школи відкритий куточок пам’яті Ничвидюка В.М.  При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.