КМДА Київська міська державна адміністрація


Стрельчук Павло Володимирович(Старшина)

8 серпня 1973 року,

26 липня 2014 року

Солдат

Гранатометник

Айдар

 При виконанні бойового завдання отримав поранення несумісні з життям

Кам’янець-Подільській. Алея Слави

орден «За мужність» III ступеня (посмертно)

званням «Почесний громадянин міста Кам'янця-Подільського»

 

Народився в с.Жабче, Староконстянтинівського району, Хмельницької області. Навчався в ЗОШ №2. Радгосп-технікум.  З кінця 1990-х мешкав у Києві, працював у приватній фірмі.З початку грудня 2013-го — на Майдані, у складі 15-тої сотні, охороняв намет біля Головпоштамту. У 20-х числах січня-2014 був в охороні Парубія, зазнав поранення ніг від вибуху гранати. Кінцем лютого організував  охорону Михайлівського собору — після розстрілів 18—21 лютого утворилося містечко з гарячою кухнею та наметами, продуктовим складом. Потрапив у группу швидкого реагування «Яструб», переважно базувалася в Жовтневому палаці. У складі групи здійснив чимало операцій з контролю порядку на Майдані весною-2014, ловив диверсантів та аферистів, передаючиїх у відповідні органи.

У червні 2014-го невелика група «Яструба», в якій був Стрельчук, вчиняла диверсії у «ЛНР». За 3 тижні повернувся у Київ, 12 червня пішов добровольцем, гранатометник, 24-вертий батальйон “Айдар”Опікувався вивезенням з передової поранених та загиблих вояків.

 

23 грудня у Кам'янець-Подільській  ЗОШ № 2 імені Т. Шевченка відкрито меморіальну дошку Павлу Стрельчуку

Був  чуйним, обачним та добрим. Завжди міг допомогти ділом, словом. Був гарним побратимом, другом, батьком, сином,чоловіком.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.