КМДА Київська міська державна адміністрація


Вахнюк Олександр Миколайович (Сова)

11.05.1981 р., м. Андрушівка, Житомирська обл.

06.10.2014 р., смт.Центральний, Луганська обл.

старшина

розвідник

11 батальон Київська Русь вч2262

у складі розвідгрупи з чотирьох осіб пішли на завдання, при підході до п. Центральне Олександр Вахнюк та Ільгар Багіров потрапили в оточення козаків. Прийняли бій. Багіров та Вахнюк були розстріляні, інші здалися у полон.

м. Андрушівка, Житомирська обл.

орденом За мужність III ступеня (посмертно).

народився у м. Андрушівка де і пішов у школу. У 18 років призвався на строкову службу в армію, а згодом пішов на контрактову службу, яку закінчив командиром взводу снайперів. У 2005 році пішов робити на Райагропроменерго м. Андрушівка слюсарем і проробив там майже рік. У 2006 році, проживаючи у м. Київ був прийнятий на посаду охоронця у ТОВ "МС Ойл Кард" і одночасно поступив до Европейського університету на факультет - Інформаційні системи та технології. Навчаючись за спеціальністю інженер-програмист в 2007 році звільнився з посади охоронця і почав працювати за фахом у ПП "Стратегія Груп" системним адміністратором. З 2009 року змінив роботу та почав освоювати нове направлення - програмування станків з ЧПУ для обробки натурального каменю у ТОВ "RENESSANS MRAMOR", де працював до 2014 року.

Проживав у м. Київ у Святошинському районі з 2006 року до смерті разом із дружиной та її сином та спільною дочкою. Після його смерті народилась ще одна дочка. Офіційно не були одружені.

14.03.2018 року нагородженний відзнакою "Герой Киянин".
Увіковічене ім’я Олександра на Меморіалі загиблим святошинцям м. Києва в Сквері пам’яті Святошинського районуПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.