Головна  →  Загиблі Герої  →  Царенко Владислав Миколайович

Царенко Владислав Миколайович, «Цар»

1971р.н., народився в місті Києві

15 жовтня 2014р, селища Сміле Слов’янського району Луганської області

солдат

інструктор з бойової та рукопашної підготовки

Боєць 24-го батальйону територіальної оборони «АЙДАР»

Група батальйону «АЙДАР», виїхала на підсилення блокпосту №32 біля селища Сміле Слов’янського району Луганської області. На лисичанській трасі потрапили в засідку.

 

М. Київ.

Указом Президента України №722/2015 від 25.12.2015 Орден «За мужність» III ступеня;

Відзнака «За вірність присязі»

Медаль «Честь. Слава. Держава»

Відзнака «Герой Киянин»

Орден Українського козацтва IV ступеня «Віра»

            В 1988р закінчив середню школу №72, з добрими оцінками. Приймав активну участь в спортивних досягненнях школи і району. Про що свідчать його неодноразові відзнаки Міністерства культури і спорту. Нагороджений  золотими відзнаками 2-3 ступенів ГТО.  Дипломами і Грамотами з різних видів спорту. По завершенню навчання в школі одержав відмінну характеристику та атестат з добрими оцінками .В 1989р. був призваний в Армію на строкову службу у внутрішні війська - особливого призначення, служив в гарячих точках, має особисті відзнаки за відмінну службу першого другого та третього ступенів.

             Присвоєно кваліфікацію старшого інструктора по спец підготовці і звання старшого сержанта в/частини 3395. Про його підрозділ неодноразово згадувалось в газетах і журналах таких, як «Червона зірка» та «Не баєвому посту», як учасник бойових дій, мав легкі поранення. В 1991р звільнився з Армії, вступив до Української міжнародної школи особистих охоронців, яку закінчив з особливою відзнакою. Приймав участь в змаганнях з рукопашного бою.          До 1997р. працював в Державному підприємстві  «Інком» 2004р. Приймав активну участь в Помаранчевій революції.2013-2014р. був активним учасником Революції Гідності в козацькій сотні.

Був надзвичайно чуйним, співчутливим, обов’язковим, завжди готовим захистити людські права і чесноти.

 

Версiя для друку