Головна  →  Загиблі Герої  →  Живкович Владислав Хайдарович

Живкович Владислав Хайдарович ( Хоттабич)

30.07.1975 м. Ангарськ Іркутська область, Росія

18.02.2015 поблизу м. Дебальцево

Старший прапорщик

Командир взводу

25 батальйон « Київська Русь»

осколкове смертельне поранення під час виходу з оточення поблизу міста  Дебальцево Донецької області

С.Мрин, Носівський район, Чернігівська область

Посмертно: Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня ( Указ Президента України №553/2015 від 22.09.2015), Відзнака «Герой Киянин»

Навчася у Мринській середній школі, після закінчення 9 класу вступив до Мринського професійно-технічного училища №33, вчився на бухгалтера. Після училища у 1993 році був призваний на службу до лав ЗСУ. Після строкової служби залишився на контрактну службу у ЗСУ. Служив у навчальному центрі «Десна», 101- бригаді, 30- й автомобільній базі МО Україні, центрі забезпечення МО.01.12.2014 року перевівся на службу до 25 батальйону територіальної оборони « Київська Русь». Приймав участь в боях за Нікішино та Рідкодуб, де був в оточенні декілька діб. Був прикладом для молодших побратимів, закликав до бою. Любив Україну, свою сім'ю, повністю віддавався військовій службі. Був веселим, компанійським, справедливим. Мав сім'ю: дружину та 2 дітей.

Встановлені меморіальні дошки на Мринській школі І-ІІІ ступенів, на стінах Мринського професійно-технічного училища і у м. Києві на фасаді будівлі Центру забезпечення при ГШ МО України.

Версiя для друку