Головна  →  Загиблі Герої  →  Шишко Олександр Сергійович

Шишко Олександр Сергійович (Циган)

4 вересня 1985 року, м. Київ

22 липня 2014 року, с. Весела Гора, Луганська область

солдат

кулеметник

12-й батальйон територіальної оборони “Київ”

22 липня 2014 року, о 01:15, у селі Весела Гора Старобільського району Луганської області, під час обстрілу позицій наших військ з установки залпового вогню «Град», Олександр отримав чисельні поранення, у тому числі шиї, артерії на нозі. Виконував бойове завдання з охорони артилерійських позицій штабу бригади. Доставлений спочатку у лікарнюс. Щастя, згодом вертольотом - до Харкова. Помер на операційному столі.

м. Київ, Лісове кладовище

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Виріс без батька; закінчив київську спеціалізовану ЗОШ № 209, Національний транспортний університет. У 2003 році був призваний на строкову службу до лав Державної прикордонної служби України, пройшов курси підготовки командирів відділення та курси підготовки сержантів. Грав у футбол, був капітаном команди. Працював у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

5 грудня 2014 року було відкрито меморіальну дошку у спеціалізованій ЗОШ № 209

Залишилися мати, дружина та донька.

Версiя для друку