Головна  →  Загиблі Герої  →  Загиблі учасники АТО  →  Канєвський Анатолій Юрійович

Канєвський Анатолій Юрійович (поз. Таліб).

22.04.1969 р.н. м. Сквира Білоцерківський район. Київська обл.

 

23.11.2018р. - помер від захворювання здобутого в зоні АТО ( рак шлунку). Захворювання, та причина смерті пов'язані із захистом Батьківщини.Висновок ЦВЛК.

Сержант

Заступник командира бойової машини - навідник-оператор БМП - 2

В 2014 - 2015рр. 24 ОМБ ім. Короля Данила - 5 батальйон, 13 рота, 1 взвод. З 2016 - 2017р. - 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців - 2 мех.батальйон, 4 рота,1 взвод. Загалом 3 роки служби в зоні АТО.

Помер від хвороби здобутої в зоні АТО.

м. Вишневе. На сільському кладовищі с.Софіївська Борщагівка Києво - Святошинського р-ну Київської обл.

медаль - ветеран війни; учасник АТО; відзнака за службу державі; орден - хрест з мечами;

Народився та виріс в м.Сквира Київської обл. в багатодітній сім'ї, батька - шахтаря і матері - працівниці кирпічного заводу. З  самого дитинства тяжко працював, а тому і став дуже рано самостійним і відповідальним. Закінчивши школу, поступив в ПТУ здобувши спеціальність - тракторист. З 1986р. воював в Афганістані здобувши там контузію, осколочні і пульові поранення. Працював двірником, а потім здобувши освіту - сантехніком в ЖКГ м.Київ. Працював в будівельній компанії , був майстер на всі руки - міг і будинок сам побудувати. Два шлюби, в першому шлюбі народилися донька і син. З початком АТО  2014р.пішов в лави Збройних сил України захищати Батьківщину. Воював майже весь час на передовій в секторі "С" в м. Волноваха, Бахмут, Артемівськ, Авдіївка.

Людина з великим патріотизмом до своєї країни. Відважний, добрий і справедливий, завжди приходив на допомогу людям і ніколи не кидаючи в біді.

Версiя для друку