Головна  →  Загиблі Герої  →  Дурмасенко Олексій Олегович

Дурмасенко Олексій Олегович, Динамо

01.06.1989

29.12.2014 : с. Піски, Донецька обл..

старший солджат

старший стрілець

93 ОМБр

Загинув 29.12.14, об 9-15 у бою з російськими збройними формуваннями, які здійснили напад на позиції ЗСУ в районі с. Піски під Донецьком. Олексій після нічного караулу прийшов провідати побратимів і випити чаю, коли на блокпост напала диверсійна група окупантів. Кинувшись на підмогу побратимам загинув у бою від осколкового поранення!

Лісове кладовище, Алея Слави

Орденом «За мужність ІІІст.» (посмертно)

Нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно)

Медаллю «Честь, Слава, Держава» (посмертно)

Нагрудним знаком «Перемога за нами» (посмертно)

Нагрудним знаком «Герой Киянин» (посмертно)

Киянин, Оболонець, навчався в середній школаі №268 (ниніі Гімназія «Потенціал»),  студент –заочник 3-го курсу, Декоративно прикладного інституту ім. Бойчукаа, талановитий  Дизайнер – флорист, останнє місце роботи: ведучий флорист у елітному салоні Москви.

Неодружений, залишилися батьки та дві сестри

Меморіальні місця  (життя після смерті): Меморіальні дошки: Гімназія «Потенціал», Інститут декоративно прикладного мистецтва ім. Бойчука; Музей в Творчому центрі «Корчуватий арт» ім. Олексія Дурмасенка в приміщенні бібліотеки №15.

Також іменем Героя названа Громадська організація «Славетні Епохи України» і носить почесну назву «імені Героя Ато та Революції Гідності Олексія Дурмасенка Олексія» також Олексій є Почесним Головою (посмертно).

Олексій живе на соц. сторінці facebook : Олексій Дурмасенко

Версiя для друку