Головна  →  Загиблі Герої  →  Яцина Євген Вікторович

Яцина  Євген Вікторович , Беня

25 січня 1989р., м. Київ

21 січня 2015р., Донецький аеропорт

Старший солдат

Стрілець-помічник гранатометника

81-а окрема аеромобільна бригада (90 окремий аеромобільний батальйон)

Загинув при підриві Донецького аеропорту збройними формуваннями противника

М.Київ, Берковецьке кладовище діл.86, місце 1д, ряд 12

Посмертно:Нагрудний знак «За оборону Донецького аеропорту»; Орден «За мужність» ІІІ ступеня. Указ Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року.

Випускник Київської школи №53 з поглибленим вивченням німецької мови. Після закінчення школи навчався в Київському національному лінгвістичному університеті за спеціальністю «Правознавство». Приймав активну участь в житті університету, грав у КВК. З командою дуже багато їздив країною. Друзі називали його «зіркою університетської команди КВК, людиною-оркестром», та надали  жартівливе прізвисько «Беня», яке згодом стало його бойовим позивним. З жовтня 2010 по липень 2011 проходив строкову службу в лавах ЗСУ. 22 серпня 2014 року в зв’язку з мобілізацією був призваний Печерсько-Голосіївським військовим комісаріатом до складу  81-ої окремої аеромобільної бригади (90 окремий аеромобільний батальйон). Під час запеклих боїв в Донецькому аеропорту 18 січня 2015 року був поранений і контужений. 20 січня внаслідок підриву терміналу аеропорту, потрапив під обвал будівлі. Не судилося Євгену відсвяткувати свій 26 день народження – 21 січня 2015 року від отриманих ран його серце зупинилося. Він дуже любив життя, завжди готовий був підтримати та прийти на допомогу…

В школі №53 м. Києва з поглибленим вивченням німецької мови та в Київському Національному лінгвістичному університеті відкриті меморіальні дошки випускнику Яцині  Євгенію, який загинув в Донецькому аеропорту.

Версiя для друку