Головна  →  Загиблі Герої  →  Макідон Віктор Михайлович

Макідон Віктор Михайлович

05.11.1969 р., м. Ніжин, Чернігівської області

22.07.2014 р., м. Слав'янськ

Прапорщик міліції

міліціонер

БПСМО”Миротворець”

помер від серцевої коронарної недостатності  під час несення служби

м. Ніжин

Відзнака - медаль «За сумлінну службу ІІІ ступеня»

Відзнака – медаль «15 років МВС України»

Відзнака – медаль за 10 років сумлінної служби в МВС України

Відзнака «За вірність присязі»

Посмертно: Указом Президента України №436/2015 від 17 липня 2015 року орден «За мужність» ІІІ ступеня

Народився в м. Ніжин, Чернігівської області. Закінчив школу №15 м. Ніжина. Навчався на токаря в СПТУ №2. Був призваний на строкову службу. З 1990 року працював в міліції м. Ніжина. Одружився в 1994 році і переїхав з дружиною до м. Києва, де в 2000 році народився син Михайло. В Києві працював в органах МВС. За термін служби отримав три державні нагороди за сумлінну працю. По закінченню служби вийшов на пенсію за віком.

Дуже любив з сином їздити на полювання та рибалку. Весь вільний час  проводив з родиною. Дуже гарно стріляв, і цьому навчив сина. Коли почалась війна, не міг спокійно всидіти і пішов добровольцем в головне управління міліції Київської області, де став бійцем БПСМО”Миротворець”. 11 липня 2014 року вирушив з батальйоном  в Луганську область. Приймав участь у боях під Попасною, в м. Лисичанск.

Після телефонної розмови з дружиною і сином, втратив свідомість. Медичної реанімація, на жаль, не допомогла.

Був дбайливим батьком та люблячим чоловіком.

Після загибелі батька син вирішив бути військовим, закінчив Київський військовий ліцей ім.І.Богуна, зараз навчається в Національній Академії  Внутрішніх справ, на 2 курсі «Громадської безпеки». Приймав участь у військовому параді, за що отримав подяки та нагороду.

 

У Ніжинській ЗОШ № 15 з нагоди річниці загибелі випускника школи Віктора Макідона в зоні антитерористичної операції за цілісність та незалежність України, була відкрита меморіальна дошка.

Версiя для друку