Головна  →  Загиблі Герої  →  Лужевський Руслан Михайлович

Лужевський Руслан Михайлович

31 серпня 1975, с. Волошинівка, Баришівський район, Київська область.

 

травня 2014 р., м. Слов'янськ, Донецька область

Майор (посмертно)

Консультант-експерт

Центр спеціальних операцій «А».

5 травня 2014 р. загинув під час проведення антитерористичної операції під Слов'янськом.

 

с. Волошинівка, Баришівський район, Київська область

Посмертно: Герой України Указом Президента України № 839/2014 від 3 листопада 2014 року, "за виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі , присвоєно звання «Герой України»

Орден Богдана Хмельницького III ступеня Указом Президента України № 543/2014 від 20 червня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу.

"За відвагу"       Наказом Голови Служби Безпеки України від травня 2014 року, "за особисту відвагу й самовіддані дії під час захисту державного суверенітету України", нагороджений нагрудним знаком

Народився 31 серпня 1975 року в с. Волошинівка Баришівського району. Навчався в місцевій середній школі. Відслуживши строкову службу в Повітряно-десантних військах, закінчив Академію СБУ і продовжував діяльність в системі Служби безпеки України. За зразкове виконання військового обов'язку неодноразово заохочувався керівництвом СБУ та інших правоохоронних органів.

Визнаний майстер кульової стрільби України, багаторазовий учасник, призер міжнародних, всеукраїнських та київських турнірів з кульової стрільби, майстер спорту зі стрільби та рукопашного бою.

 

В селі Волошинівка, Баришівський район, Київська область на фасаді школи встановлено меморіальну дошку, та меморіальний знак біля сільської ради на честь Руслана.

 

Версiя для друку