Головна  →  Загиблі Герої  →  Тимошенко Роман Васильович

Тимошенко Роман Васильович

Народився 05 березня 1989 року в м. Києві.

Загинув 16 лютого 2015 року в селі Нижнє Лозове, Артемівський район, Донецька область.

Старший лейтенант

Командир 8 роти охорони 3 батальйону охорони 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України.

101-а окрема бригада охорони ГШ

16.02.2015 року Тимошенко Роман Васильович очолював колону військової техніки, яка вивозила з оточення поранених воїнів, що брали участь в боях поряд з містом Дебальцевим. Під час руху бронетранспортер, в якому знаходився Роман, здійснив наїзд на протитанкову міну, яка здетонувала. Внаслідок вибуху він отримав травми, несумісні з життям, та помер…

Похований  на Лісовому цвинтарі, м. Київ.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню (посмертно);

Пам'ятний нагрудний знак Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «Учасник військових навчань «Осінній циклон - 2013»»

Медаль Української Православної Церкви Київського Патріархату «За жертовність і любов до України»;

Ювілейна медаль «20 років 101 окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних Сил України»;

Нагрудний знак «101 ОбрО ГШ ЗСУ».

У 2006 році закінчив Київську загальноосвітню школу 1-3 ступенів №243, цього ж року склав іспити до Львівського інституту Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка» на Факультет бойового застосування військ.

2010 року Тимошенко Роман Васильович отримав військове звання «лейтенант» та був призначений на посаду командира взводу охорони до 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України, де проходив службу до 2015 року. Під час проходження служби Тимошенко Р.В. отримав чергове військове звання «старший лейтенант» та у 2011 році був призначений на посаду командира роти охорони.

За час війни Роман неодноразово вступав в бойові зіткнення з ворогом, перебував під артилерійським обстрілом, здійснював бойове супроводження військових вантажів на найнебезпечніші ділянки фронту.

Тимошенко Роман Васильович навіки залишиться надзвичайно чесною та порядною людиною, мужнім командиром та вірним бойовим товаришем, справжнім захисником Батьківщини, який з честю виконав військовий та синівський обов’язок перед Україною.

В пам’ять про Романа, у його рідній школі, відкрито меморіальну дошку.

Версiя для друку