Головна  →  Ветеранам АТО/ООС  →  Міські пільги та гарантії  →  Освітні гарантії дітям

ПІЛЬГИ ТА ГАРАНТІЇ У СФЕРІ ОСВІТИ ДІТЯМ КИЯН-УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Підстава

Рішення Київської міської ради від 9 жовтня 2014 року № 271/271 «Про надання додаткових пільг та гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей»

Пільга та гарантії

До додаткових гарантій та пільг у сфері освіти киянам - учасникам антитерористичної операції, особам, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, та членам сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, належать:

  • Першочергове влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва.
  • Додаткова пільга щодо плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва.
  • Додаткова пільга щодо плати за харчування учнів 5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва.

Хто має право

Діти (падчерки, пасинки) киян – учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції

Влаштування до дитсадків

Кияни - учасники антитерористичної операції, особи, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, та члени сімей загиблих (померлих) киян, які брали участь в проведенні антитерористичної операції, мають право на першочергове влаштування дітей до дошкільних навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, на підставі документів, які підтверджують наявність пільги.

Першочерговий прийом дітей до дошкільних навчальних закладів здійснюється у передбаченому законодавством України порядку.

Першочергове влаштування дітей здійснюється з дотриманням Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 березня 2014 року N 184, зареєстрованим в Головному управлінні юстиції у місті Києві 09 квітня 2014 року за N 6/1059.

Харчування у дитсадках

Додаткова пільга щодо плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, та дітей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції щороку передбачається районними в місті Києві державними адміністраціями за рахунок коштів бюджету міста Києва.

Харчування у школах

Харчування учнів 5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, із числа дітей учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, та дітей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції здійснюється безкоштовно.

Необхідні документи

Підставою для надання додаткової пільги щодо плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, та додаткової пільги щодо плати за харчування учнів 5 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Києва, із числа дітей учасників антитерористичної операції, осіб, яким видано посвідчення бійця-добровольця, який брав участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України, та дітей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції є документи, які підтверджують наявність пільги.

Уповноважений орган

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), бульв. Т. Шевченка, 3, тел. (044) 279-14-46

Управління освіти районних в місті Києві державних адміністрацій

Контакти

Дізнатись більше про виплати чи отримати консультацію з інших питань можна, звернувшись до:

  • Центру допомоги учасників АТО за адресою: вул. Хрещатик, 36, каб.115, телефон для довідок (044) 202 76 93, (067) 242 37 18
Версiя для друку