Головна  →  Загиблі Герої  →  Висоцький Павло Миколайович

Висоцький Павло Миколайович

 

11.09.1981, с. Рибинське Корюківського району Чернігівської області

9.07.2014, Дмитрівка Шахтарського району Донецької області

сержант

заступник командира бойової машини - навідник оператор

72-га окрема механізована бригада

Внаслідок спрацювання вибухового пристрою, в бойову машину піхоти БМП-2  встановленого на дорозі на маршруті руху колони військової техніки

М.Київ, Берковецьке кладовище

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісностіУкраїни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

Павло Миколайович народився у с. Рибинську Корюківського району Чернігівської області. Після закінчення школи пройшов строкову службу, де здобув військову спеціальність стрільця-навідника. Після звільнення у запас працював у Києві на виробництві. Його згадують як веселого, товариського хлопця, який завжди був готовий прийти на допомогу. Дуже любив тварин, із задоволенням доглядав за ними. Ще одне захоплення Павла – нумізматика. Часто його можна було бачити біля виставкового центру поруч зі станцією метро «Лівобережна», де збираються люди, захоплені цим видом колекціонування. У березні 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України та направлений у зону проведення антитерористичної операції.

 

 

Версiя для друку