Головна  →  Загиблі Герої  →  Прищепюк Андрій Миколайович

Прищепюк Андрій Миколайович

Позивний: Шершень, Батя

12.10.1974, Івано-Франківськ

9 серпня 2014 (39 років)Міусинськ

Доброволець

Командир розвідгрупи корпусного підпорядкування

Добровольчий український корпус «Правий Сектор»

Загинув у бою в районіМіусинська (за іншимиджереламипоблизу кургану Савур-Могила) в прикордоннійзоні. Розвідгрупапотрапила у засідку.

Лісове кладовище

1. Указом Президента України № 373/2017 від 17 листопада 2017 року, за громадянську  мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявленіпід час РеволюціїГідності, особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної  цілісності  України нагороджений орденом «За мужність» III ступеню (посмертно)

Закінчивівано-франківську ЗОШ № 22. Офіцер, десантник.

Проживав в місті Києві. Згодом став активістом Самооборони Майдану. Вступив до лав «Правого сектора», псевдо«Батя», «Шершень». Командир розвідгрупи корпусного підпорядкування.

Загинув у бою в районі Міусинська (за іншими джерелами поблизу кургану Савур-Могила) в прикордонній зоні. Розвідгрупа потрапила у засідку.

Був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Віталієм Галянтом. Тіло воїна було ідентифіковане серед похованих у Запоріжжіне відомих героїв АТО. 31 січня 2015 року після прощання в Українському домі героя перепоховали у Києві.

Залишилось двоє дітей та дружина.

 

Версiя для друку