Головна  →  Новини  →  16 березня 2021

Державна митна служба запускає проєкт залучення ветеранів АТО/ООС до роботи в митних органах

Державна митна служба запускає проєкт залучення ветеранів АТО/ООС до роботи в митних органах
Державна митна служба запускає проєкт залучення ветеранів АТО/ООС до роботи в митних органах. Мета проєкту – кадрове оновлення Служби та створення кадрового потенціалу з вмотивованих на якісне виконання обов’язків працівників, що мають нульову толерантність до корупції.
 
Проєкт передбачає наступні етапи реалізації:
- збір та первинний аналіз надісланих до Держмитслужби анкет від ветеранів АТО/ ООС, бажаючих пройти спеціалізоване навчання
- формування груп слухачів курсу
- навчання слухачів в онлайн/офлайн або змішаному форматі, в залежності від поточної епідеміологічної ситуації
- складання слухачами іспиту по закінченню курсу
- подача учасниками проєкту документів на участь у конкурсі на державну службу в митних органах (з укладанням контракту або без)
- служба в митних органах
 
Базова вимога до бажаючих взяти участь в проєкті, - наявність освітньо-кваліфікаційного ступеня не нижче «бакалавра». Навчальний курс реалізовуватиметься спеціалізованим підрозділом Держмитслужби, що відповідає за підвищення кваліфікації та професійне навчання. Орієнтовна тривалість підготовчого курсу – від 4 тижнів.
 
Анкету для участі у проєкті можна заповнити, перейшовши за посиланням http://bit.ly/3t6WMN8
 
Проєкт реалізується у співпраці з Консультативною радою у справах ветеранів війни, сімей загиблих захисників України при Президентові України та ветеранськими організаціями.
 
Посилання на статтю тут.
Перейти до спискуВерсiя для друку