Головна  →  Новини  →  7 травня 2021

Алгоритм безкоштовного одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.

Алгоритм безкоштовного одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.
Безкоштовне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.
 
Отримати їх можна лише у державних (у т.ч. відомчих) та комунальних медичних закладах або у відомчому медичному закладі, закріплених за таким закладом.
 
Алгоритм отримання ліків безкоштовно чи на пільгових умовах:
1. Отримати рецепт у лікаря.
2. Проконтролювати, щоб на рецепті обов'язково був підпис лікаря та його особиста печатка, тільки тоді він має юридичну силу.
3. Попросити лікаря вказати у рецепті міжнародні непатентовані назви ліків (для перевірки наявності лікарських засобів у Національному переліку лікарських засобів, а також, щоб у випадку відсутності препарата в обраній аптеці, провізор міг зробити заміну на аналогічний препарат тільки іншого виробника (у випадку, якщо необхідного препарату немає).
4. Запитати у лікаря адресу аптеки, де отримати ліки за даним рецептом.
5. Звернутися до аптеки, закріпленої за відповідним медичним закладом, лікар якого надав рецепт, за місцем проживання особи, та пред’явити посвідчення учасника бойових дій та рецепт лікаря.
 
Для більш детальної інформації звернутись до:
Комунальна бюджетна установа «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції» - вул. Хрещатик, 36, поверх 1.
Телефон для довідок: 0800-300 633; 067-242-37-18; (044) 202-76-93.
Понеділок – четвер: з 9:00 до 18:00;
П’ятниця: з 9:00 до 16:45; обідня перерва: з 13:00 до 14:00.
Перейти до спискуВерсiя для друку